ما به رشد کسب و کار شما کمک می کنیم

قطعا مدیریت پکپارچه و متمرکز اطلاعات عملیاتی و مالی سازمان ، مهم ترین نیازمندی جهت تصمیم های مدیریتی بسیار سریع ، صحیح و موثر میباشد و تاثیر شگرفی در رشد سریع کسب و کار دارد.

اما چگونگی راه اندازی فرآیندها در سازمان ، مراحل عملیات مختلف سازمان ، چگونگی چیدمان ساختار حساب سیستم های مالی (Chart Of Accounts) ، چگونگی تعریف و کنترل بودجه سازمان ، چگونگی مدیریت گردش وجوه نقد سازمان که از مهمترین فاکتورهای موفقیت کسب و کار است و همچنین ایجاد گزارشات هوشمند BI و داشبوردهای مدیریتی ، از مهترین و موثرترین اموری است که بر مبنای اطلاعات متمرکز سازمان در محیط ERP توسط یک تیم پیاده سازی مجرب و مسلط به تمامی جوانب امر عملیات و مالی یا Finance & Operation در سازمان شما قابل اجرا خواهد بود و تیم ما این مزیت اصلی و کلیدی را در اختیار شما قرار میدهد.

6

مشتریان

22 سال

تجربه

20

پروژه های پایان یافته

چرا باید ما را انتخاب کنید

پشتیبانی سریع

تیم ما با در اختیار قراردادن پشتیبانی اختصاصی (Dedicated) به طور پیوسته بعد از پیاده سازی ERP در خدمت شما خواهد بود و هرگونه نیاز کاربران به کمک یا راه نمایی ها یا مشکلات احتمالی را در سریعترین زمان ممکن پاسخ میدهیم.

تیم اختصاصی

یکی از بزرگترین مزیت هایی که ما در اختیار شما قرار میدهیم ، ارائه تیم اختصاصی هر حوزه است . یعنی برای حوزه مالی ، افراد متخصص مالی نه صرفا نرم افزاری در اختیار شما قرار خواهند گرفت و برای لجستیک و عملیات و غیره به همین منوال.مشاوران تیم ما صرفا افراد نرم افزاری مسلط به نرم افزار نیستند بلکه در حد Process Owner  به حوزه مشاوره خود تسلط دارند.

تیم بسیار باتجربه

قطعا راه اندازی ERP کار هر تیمی نیست و نیاز به تیم بسیار باتجربه و کارکشته دارد و تیم ما با داشتن مجربترن افرادی که در هر حوزه به صورت عملی و طی سالهای متمادی (حداقل 10 سال) کار کرده اند ، ERP را به صورت اصولی و موفق در سازمان شما پیاده سازی خواهد نمود.

دسترسی مستقیم به شرکت مایکروسافت

ما با سالها تجربه و کار با پارتنرهای Gold و Inner Circle  مایکروسافت در خارج از کشور ( دانمارک ، انگلستان ، اوکراین و کانادا ) دسترسی به منابع اصلی ERP مایکروسافت در خود شرکت مایکروسافت داریم و این مزیت آخرین آپدیتها و پچ ها و به روزترین Knowledge مایکروسافت را در ERP در اختیار شما قرار میدهد.این مزیت ، دسترسی به آخرین و به روزترین تکنولوژی مایکروسافت را برای شما مقدور میسازد.

مشاوره های پیاده سازی ما